Blog plný receptů, článků, fitness, cviků a mé cesty se právě rozjíždí a postupem času se můžete těšit na pořádnou nálož zdravých, chutných receptů! :))

Kuličky

Ovocné celozrnné knedlíky

3. srpna 2015 v 6:10 | Týnka
Já jsem veliký milovník buchet, knedlí a všeho sladkého a nezdravého .. a to bych nebyla já kdybych se toho musela vzdát a jedno moje velmi oblíbené jídlo jsou tvarohové knedlíky s ovocem a tak tu máme recept na zdravé! :) můžete si dát na snídani nebo klidně i na sladký oběd :)

Tvarohové kuličky

1. června 2015 v 6:55 | Týnka
Výborný recept na tvarohovo-proteinové kuličky. Buď jen tak, nebo ještě plněné ovocem :) Obě varianty jsou výborné! Pokud nemáte protein nevadí, šoupnete tam lžičku medu at je to sladší a třeba perníkové koření na chuť :) Můj protein má v sobě kousky čokolády (Scitec Delite Alpská mléčná čokoláda), takže mám uvnitř kuliček rozpuštěnou čokoládu, ale myslím že to bude výborné i s jiným proteinem nebo i bez něj, jen to bude chtít trošku dosladit :)


Ovesné truffles

27. května 2015 v 6:28 | Týnka
Kuličky obsahují vše co mají snídaně obsahovat a zasytí na pořádně dlouhou dobu :) Jsou správně křupavé a vůbec nelepí :) uvnitř je ukrytý slaďounky banán, ale myslím, že s jablíčkem by to bylo také výborné! :) Můžete si je připravit v neděli a budete mít zásobu na celý týden :P Voní jako můj oblíbený trdelník a nejlepší jsou ještě teplé :) Nemusí to být jen skvělá snídaně, ale třeba i výborný dezert po obědě ke kávě! :) 
 

Reklama