Blog plný receptů, článků, fitness, cviků a mé cesty se právě rozjíždí a postupem času se můžete těšit na pořádnou nálož zdravých, chutných receptů! :))

Domácí pekárna

Špaldový chléb

16. července 2015 v 8:52 | Týnka
Máte rádi chleba? Chcete jíst zdravé, celozrnné výrobky a rozhodně ne bílou mouku? Jenže obchodníci klamou nápisy "cereální, fitness, semínkový, celozrnný" atd. což ve svém názvu pouze skrývá bílou mouku a pár semínek navíc.. takže vybrat ten správný poctivý chléb či housku je více méně nadlidský výkon a i tak nikdy nevíme co v tom chlebu nakonec je. A tak proč si neudělat domácí 100% celozrnný, měkkoučký, vláčný a chutný chléb? :) U nás večer napečeno a ráno už jen drobečky na prkně :) a ano můj první chlebík se jmenoval Tomík :D


Večerní pečivo

10. června 2015 v 19:47 | Týnka
Snažíte se na večer omezovat sacharidy, ale máte přitom chuť si dát vláčné pečivo? Mám pro vás alternativu :) Výborné houstičky téměř bez sacharidů! Hodí se tedy výborně na večeři :) A z čeho jsou? Z květáku!


Jahodové biscuity z řeckého jogurtu

28. května 2015 v 17:31 | Týnka
Malé, zlatavé bochánečky s jahůdkami - ideální snídaně! :) Nejsou tvrdé ani suché díky řeckému jogurtu - takže napovrchu křupavé, uvnitř měkké a vláčné :) Můžete je natřít arašídovým máslem, banánem, medem, marmeládou a nebo jako já udělat si vlastní jahodový džemík bez cukru :)

 
 

Reklama