Blog plný receptů, článků, fitness, cviků a mé cesty se právě rozjíždí a postupem času se můžete těšit na pořádnou nálož zdravých, chutných receptů! :))

Co týden dal

Motivace (6.-12.)

13. července 2015 v 8:47 | Týnka
7 dní vkuse 12tky v práci se podepsali i na stravování a po celých dnech kdy jsem se v práci nezastavila, nesedla si, nešla na wc a ani nejedla, s těží pila jsme s přítelem večer přišli domů, kde nic moc nebylo protože kdy nakoupit, že? Takže naše oblíbené "Dáme jídlo?" a už k nám frčela pizza nebo grilovaná kuřecí křídélka a tak dáálee :D Každopádně od půlky týdne už bylo škaredě, takže přišlo volno a konečně byl čas nakoupit a zařídit spoustu věcí a sejít se s přáteli :) Takže výlet do Ostravy do ZOO a 3x za sebou 5D kino v Karolíně :D a především objetí všech obchodních center v Ostravě :D


Nový režim

28. června 2015 v 20:22 | Týnka
Tak první týden volna za námi a spousta zdravého jídla, ale bohužel i spousta nezdravého.. Zamračený Každopádně od zítra najedeme zase na tvrdší režím, takže konec mého 2 měsíčního řádění Usmívající se Hodně lidí mělo dotazy ohledně jídelníčku, že neví co kdy jíst, tak jsem se rozhodla dělat občasný ukázky mého jídelníčku :) Později i nějaké články ohledně stravy :)

Týden 25. - 31. 5. 2015

1. června 2015 v 18:49 | Týnka
Za uplynulý týden se toho moc neodehrálo, měla jsem poměrně volno, takže jsem opět věnovala týden tvrdé dřině a v pátek se opět odměnila.. až moc :D Ale teď k tomu pozitivnějšímu :)


Týden 18. - 24.5.2015

24. května 2015 v 16:45 | Týnka
Při ohlédnutí na uplynulý týden myslím, že z pátečního cheat večera nemusím mít zas takové výčitky. Ale od začátku :)

Tento týden jsem měla celý volný, takže jsem ho věnovala tvrdý dřině ve fitku a kvalitní stravě :) (Teda až na pátek)
V pondělí jsem ráno byla na alpinningu kde jsem se teda pekelně zapotila :D a odpoledne jsme s kámoškou zničily prsa a tricáček a pak se odměnily svačinkou a kávičkou pěkně na sluníčku :) A co bylo na oběd?...
 
 

Reklama