Blog plný receptů, článků, fitness, cviků a mé cesty se právě rozjíždí a postupem času se můžete těšit na pořádnou nálož zdravých, chutných receptů! :))

Články

Nový start - nový blog??

9. června 2016 v 16:12 | Týnka
Ahooooj :)
Tak se hlásím, skoro po roce (jsem ostudaRozpačitý). Ale důvod, proč jsem nic nepřidávala, (ačkoliv málo toho, co se událo rozhodně nebylo) byl hlubší, než že by se mi pouze nechtělo nebo neměla čas...Zamračený Teď když už je po všem, mi dlouho trvalo, než jsem se rozhodla co dál.. založit nový blog a jet od začátku, nebo navázat tam kde jsem skončila?? (nejsem líná udělat nový blog!! :D) Nakonec jsem se rozhodla pokračovat zde :). Ale dost plků :D Je čas nahodit spoustu nových super receptů, opřít se do plnění snů (která možná časem odtajním :O :D) a hlavně být spokojení, šťastní a užívat si tu cestu, která vede ke splnění snů :)
Přikládám pár fotek jako ochutnávku na to, co se můžete těšit :))

Konec prázdnin

30. srpna 2015 v 19:40 | Týnka
A je tu konec prázdnin, který byl celkem hektický a tak ani nezbyl čas na nějaké nové pokusy v kuchyni :( Akorát nová verze fitness roládky - oříšková (prý lepší jak šmakouní :P) následována oříškovým dortem. Dneska 250 km směr domů a smutné loučení. Ale teď čeká nový začátek! :)

Nové recepty, nové cvičení, prostě vše dostane svůj režim, svůj řád. Věřím tomu a snad se mi podaří najet opět do starých kolejí. A co je nejdůležitější? Věřit si a mít někoho kdo vás podpoří když ostatní jdou proti vám :) A to jsem naštěstí našla :) Takže huráá do nového roku! :)

Nákupy

16. srpna 2015 v 10:05 | Týnka
Ták, po 14 dnech vkuse v práci jsem si určitě zasloužila odměnu, že jsem to všechno zvládla, takže pushupjeans jsou na cestě S vyplazeným jazykem a přišel balíček s novým proteinkem - Cookies a flavdrop kapičky karamelové, které ted cpu absolutně všude, jsou dokonalé a neobsahují žádné kalorie, takže už objednávám další a nějaké zero syrupy a taky spouta questek, takže zásoby bohaté :)Jinak už 3 dny sedím a hledám nějaké kuchyňské roboty a mám strach něco koupit, aby to nebyl šmejd.. nemáte nějaké zkušenosti? :)
A NOVINKA! Nyní moje receptíky najdete i na FB! https://www.facebook.com/chytrejidlo tak kdyžtak like a máte nové recepty hned na očích :)

Užívejte zbytek víkendu :)

Co najdete u mě doma?

22. července 2015 v 21:10 | Týnka
Když jsem si na prázdniny vezla svoji velikou krabici plnou svého jídla, teprve poté jsem si uvědomila jak odlišně od ostatních vlastně jim a jak moc mě pohltilo zkoušení a objevování nových druhů jídla, nových chutí a jaký to je krásný pocit nebýt uvázaná k jednomu a tomu samému - mouka, cukr, mouka, cukr.. kolik možností je, kolik různých druhů existuje a jak úžasně chutná zdravé jídlo! Proto jsem se rozhodla vám ukázat co ta moje krabice vlastně skrývá a kolik možností a variant máte :)

Prázdniny

21. června 2015 v 6:37 | Týnka
Zdravím, červenec hektický.. uzavírání známek, práce, balení na prázdniny.. a tak moc nezbyl čas pořádně to tu rozjet.. každopádně teď už čas bude, dneska jsem započala první prázdninové ráno jak jinak než s mými tvarohovými knedlíčky na kterých už asi 3 týdny ujíždím skoro každý den, takže pokud jste ještě nezkusili tak zásadní chyba! Mlčící
No a co nás čeká? :P

Létoooo a co nás čeká

4. června 2015 v 16:59 | Týnka
Ahojte, dlouho jsem nenapsala, mám toho teď až nad hlavu a venku je takové vedrooo, ale já stejně chodím domů až večer, takže si zatím opalování ani koupání neužívám a sluníčko vítám možná tak v zadýchaném buse, který teď ještě díky uzavírce silnice jezdí o hodinu déle než normálně Plačící

Každopádně co nás teď čeká? (Kromě toho, že jsem si dneska koupila obřííí Milka oreo čokoládu) Na zítra plánuji dělat zdravě Panna Cottu (snad stihnu jít koupit ingredience Mlčící), takže sem pak určitě hodím recept - nepředpokládám, že by to dopadlo špatně Úžasný a plánuji další nálož zdravých receptů.. i když tento týden 5 dní posobě dělám tvarohovo proteinové kuličky na snídani - jsou nejlepší! Pořád se jich nemůžu nabažit.. ale zítra na snídani plánuji pro změnu zdravou žemlovku :) Tak to sem potom taky hodím :)

A kdo byste si chtěl koupit nějaký dobrý proteinek tak teď absolutně ujíždím na Whey protein bílá čokoláda kokos - naprosto nejlepší protein co jsem měla, slaďounkej, voňavej a mňam! :) Plánuji si ho pořídit tak uvidíme jestli se z něho bude dát i vařit :)

Užívejte sluníčka! :) Líbající
 
 

Reklama