Blog plný receptů, článků, fitness, cviků a mé cesty se právě rozjíždí a postupem času se můžete těšit na pořádnou nálož zdravých, chutných receptů! :))

FA Whey protein

24. června 2015 v 5:59 | Týnka |  Recenze
Jak už jsem někde zmiňovala, že posledních pár týdnů ujiždím na tomto proteinu, tak už se mi hezky vyjímá doma na stole a ani jedna snídaně se bez něj neobejde Úžasný - včera zkouška mých oblíbených tvarohových knedlíků, sice ne úplně nejlepší zpracovatelnost, ale to dneska rozhodně vynahradila vrstvená snídaně, kdy jsem tento protein přimíchala do tvarohu s jogurtem. Vytvořilo to vynikající krém s nádechem vanilky (ačkoliv protein je bílá čokoláda kokos), který kdyby se použil na nějaký dort, tak by ani nikdo nepoznal, že to není žádný krém plný cukru!! Ale pojďme si něco o proteinku říct. Usmívající se
Co to vlastně protein je?
Protein je prášek, ze kterého se připravují proteinové nápoje, a to buď smícháním s vodou a nebo mlékem. Samozřejmě existuje mnoho druhů proteinů od vícesložkových, přes hydrolyzované až po syrovátkové. Základní funkcí proteinů je získání kvalitní svalové hmoty a kvalitnější regenerace svalových vláken. Proteiny jsou pro život nepotradatelné, jsou totiž základním kamenem prakticky všeho co se v těle vyskytuje. Proto je důležité přijímat dostatek bílkovin a nee opravdu pitím proteinového nápoje se z vás nestane "sypač" a vaše ramena se stále budou dát vejít mezi futra Smějící se

Pití proteinových nápojů ale není pouze pro sportovce, může si ho dát kdokoliv - třeba nemáte v práci čas si sednout a posvačit - protein je tedy vhodná volba, zasytí a dodá potřebné bílkoviny. Navíc z proteinů se dělají skvělé recepty a většinou v nich nahradí o spoustu cukru!

Pokud byste se chtěli dozvědět více podrobností pročtěte si tento velmi zajímavý článek :)
http://www.aktin.cz/clanek/1023-syrovatka-vs-kasein-proteinove-pripravky-i-cast

Ale teď už k mému novému úlovku! Kdybych nevěděla, že piju proteinový nápoj myslela bych si, že piju nějaký super extra kalorický shake! Takže pokud jste vyzkoušeli nějaký protein, který vám nechutnal a cítili jste, že je z prášku a od té doby se jim vyhýbáte tak tenhle rozhodně zkuste! Chutná celé rodině a to už je co říct! Překvapený

Protein je slaďoučký, krémový.. zatím jsem ho míchala jenom s vodou, ale věřím, že s mlékem bude taky moc dobrý. Momentálně tedy mám příchuť Bílá čokoláda - kokos (milovnice kokosu), ale zkoušela jsem i pistáciový, který byl také výborný. Každopádně pokud vás nezaujali tyto dvě příchutě, tak žádný stres na výběr jich je habaděj :D (ananas, banán, broskev, cappuccino, čokoláda-malina, jablko se skořicí, jahoda, meloun a spousta dalších příchutí..)

Rozpustnost ve vodě je výborná a struktura též - takže ne žádná obarvená voda. Rozhodně doporučují!

Průměrné nutriční hodnoty:
V dávce - 30g
Proteiny - 20 g
Sacharidy - 5,5 g
Z toho cukry - 5 g
Vláknina - 0,5 g
Tuky - 2,2 g

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertvoign Albertvoign | E-mail | Web | 5. června 2018 v 3:23 | Reagovat

The prostate gland is the central a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is located just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all forms of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections from the rest from the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some in the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to look at to make certain a healthy prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to choose prostate examination at least one time annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama